Tulevikutarkvara turismiettevõttele

Võimestame ühiselt külalislahkust. korrastame külalislahkuse teekonna, võimaldades pakkuda ja leida unikaalseid elamusi

Rohkem müüki, vähem tööd, parem teenus!

Suurendage müüki reaalajas võimaluste pakkumise, sujuvate broneeringute ja partnerluste abil. Vähem tööd tänu töö automatiseerimisele. Parem teenus tänu 24/7 info saadavusele ja selgusele.

Sujuv reisihaldus

Lihtsustame teenuse haldust nii klientide kui ka pakkujate jaoks, koondades kõik aspektid ühte platvormi.

Koostöökasv

Tee meie tarkvara abil kõik enda ja partnerite teenused online broneeritavaks ja suurenda ristmüügi abil vastastikust kasu.

Vaatega tulevikku

Mitmekesistame ja täiustame koos teenuseid, rahuldades klientide arenevaid vajadusi, säästes samal ajal kõigi sidusrühmade aega.

Alustage Touringeryga

Registreeruge, lisage oma ettevõtte andmed, kirjeldage oma teenuseid, jagage toote linki ja alustage broneeringute vastuvõtmist! Muutke oma teenused hõlpsasti broneeritavateks veebikogemusteks, mida kõike mugavalt ühes kohas vaid paari klikiga hallatakse!

Revolutsiooniline turismitarkvara

Kujundage koos Touringeryga turismi tulevikku! Turismiettevõtete poolt, nende endi jaoks välja töötatud parim lahendus. Sujuvamate ühendustega muudab Touringery reisid lihtsamaks, kiiremaks ja otsesemaks teenusepakkujate ja tarbijate vahel.

Teenusepakkujatele

Võimalus keskenduda teenuse pakkumisele läbi sujuvamate protsesside, kõrgem teenusekvaliteet üksikasjalike kirjelduste kaudu ja laiendatud müügivõimalused sujuvate veebitehingute abil.

Klientide jaoks

Võimalik kõik teenused broneerida ühe tehinguga. Kohene info saadavuse ja hindade kohta reaalajas, esitatud eelistatud keeles.

Otsustajatele

Varustame otsustajaid reaalajas statistikast ja andmeanalüüsist saadud praktiliste teadmistega, mis suunavad teadlikke ja strateegilisi valikuid.

Kes meid soovitavad