Avastage meie funktsioonid, mis põhinevad rollidel

Tutvuge meie põhifunktsioonidega müügiesindajatele, administraatoritele, edasimüüjatele ja raamatupidajatele. Ja peagi on tulemas rohkem!

Müügimees

Touringery abiga saad võimaldada teenuste broneerimist otse Google otsingus või kaardil. Selleks on vaja vaid Touringery tarkvaras kirjeldatud müügiartikli link paigutada Google'i ettevõte Kui võimaldad online broneerimist ja näitad reaalajas saadavust paraneb sinu lehe leitavus Google otsingumootori abil.

Teenused on tarbekaup ja klient tahab osta kohe, mitte oodata, millal meilile või telefonile vastatakse. Kui on valida teenuse vahel, mille saab kohe online välja osta ja teenuse vahel, mida peab tellima, siis reeglina otsustatakse esimese kasuks. 40% 18-29 aasta vanustest on nõus kogunisti loobuma teenuse ostmisest, kui seda ei ole võimalik koheselt osta.

Me kulutame palju aega, energiat ja ressursse, et inspireerida oma kliente, reklaamida oma teenuseid aga kui kliendid on valmis ostma, siis võtame aja maha. Kaupmees ei lähe tavaliselt vaid plakatiga laadale reklaamima vaid võtab ka oma tooted kaasa. Kliendile ei meeldi oodata ja ta võib ümber mõelda või otsustada mõne alternatiivi kasuks. Touringery abiga saad kõik olemasolevad veebilehed ja kanalid tööle panna, lisades oma teenuse ostmist võimaldava lingi. Anna kliendile võimaluse soovitud teenus, soovitud ajal välja osta. Kuna teenuse saadavuse ja hinnastamise haldamine käib alati ühes kohas, siis olenemata kus või mitmes kanalis sa linki levitad on info seal taga alati ajakohane. 

Kolmanda kirjana saadetakse peale kliendi lahkumist veelkordne tänu ja viide kuhu jätta oma tagasiside ja pildid. Automaatsed kirjad hoiavad olulisel määral kokku teenusepakkuja aega ja pakuvad vajaliku info edastamise, meeldetuletamise kaudu turvatunnet kliendile.

Automaatsete kirjade abil saad panna kliendid enda tuntust kasvatama suunates neid Google reviews tagasisidet andma ja pilte jagama. Rahulolevad kliendid on parim ja usaldusväärseim reklaam sinu tegemistele. Iga järgmise kliendiga kasvab sinu müügimeeskond!

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Saad kutsuda endale partnereid ja pakkuda kliendile rohkem teenuseid.

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Pane enda jaoks tööle Google, enda ja partnerite kodulehed, kliendid.

Administraator

 Laske tarkvaral broneeringuid kinnitada, ruume jagada, töögraafikuid ajakohasena hoida.

Touringery suunab klienti, küsib vajalikke küsimusi, jagab võtmeid, küsib tagasisidet ja koostab vajalikud aruanded.

Tarkvara juhatab kliendi kohale, küsib vajalikud küsimused, jagab võtmed, küsib tagasisidet ja koostab vajalikud aruanded. Kliendi poolt tehtud broneeringud ilmuvad kalendrisse ja teavitus lisandunud broneeringust saadetakse soovi korral ka asjassepuutuvale meiliaadressidele. Kui teenus vajab sisseregistreerimist saab klient registreerimislehe täita online. Vajalik info on koheselt nähtav kõigile, kellel on vastavad õigused. Aruanded koostab tarkvara just sellisel kujul, nagu need on vaja esitada. Majutuse puhul võimalik väljastada virtuaalsed võtmed ja saata need meilile. Klient saab ilma täiendavate protseduuride ja kõrvalise abita kõik vajaliku.

On hea võimalus paluda kliendil täita chek-in , jagada kohalejõudmise jt juhendeid, küsida tagasisidet. Loe rohkem 

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Millal, mida, kui palju on vaja? Kes mida ja millal teeb? Seo müügiartiklid vajalike ressurssidega ning tarkvara tagab ressursside piisavuse ja loob iga ressursi jaoks automaatselt kalendri. Inimressursside jaoks luuakse automaatsed töökäsud.

Kolmanda kirjana saadetakse peale kliendi lahkumist veelkordne tänu ja viide kuhu jätta oma tagasiside ja pildid. Automaatsed kirjad hoiavad olulisel määral kokku teenusepakkuja aega ja pakuvad vajaliku info edastamise, meeldetuletamise kaudu turvatunnet kliendile.

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Klientide kohta luuakse eraldi register, kuhu võimalik lisada kommentaare ja hinnanguid, vaadata eelnevaid broneeringuid. Edaspidi võimalik ka kliendile antud hinnanguid avaldada sarnaselt nagu kliendid meid hindavad.

Klienditeenindaja

Kui sul endal parasjagu aega või soovi ei ole, lase tarkvaral kohale juhatada, vastu võtta ja sisse registreerida oma kliendid.

Laske tarkvaral saata kogu vajalik teave automatiseeritud e-kirjade abil.

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Mistahes müügiartikli kohta saad välja trükkida QR koodi, mis võimaldab kliendil lihtsalt telefoni abil tasuda. Kogu raha liikumine ja seonduv aruandlus käib automaatselt.

Online check-in säästab aega nii kliendi kui ka teenusepakkuja jaoks.

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

Raamatupidaja

Kõike ei pea ise tegema, vaata raamatupidamisandmeid siis kui sulle sobib, las tarkvara tegeleb arvetega.

Kogu arveldamise teeb sinu eest ära tarkvara. Olenevalt kasutusel olevast raamatupidamistarkvarast saab edaspidi arvete saatmise teha automaatseks.

Aruanded on vajaliku perioodi kohta saadaval sobivas vormingus.

Vaadake lisateavet funktsioonide kohta siin.

IT spetsialist

ole igal ajal igas seadmes nähtav ja arusaadav, broneeritav.

Meie juures on sinu andmed turvatud ja kaitstud maailmatasemel tunnustatud tarkvara abil.

 

Olenemata millise ekraaniga klient sinu tooteni jõuab kuvatakse talle just sellele seadmele kohane pilt.

Tugivõrgustik

Partnerid

DMO-d

Tehniline tugi